HAKKIMIZDA

Kapılarımızı açtığımız 2015 yılından bu yana KONYA şefikcan caddesinde  showroomuzda hizmet vermekteyiz. Bölgemizde mağazamız ile hizmet verirken, lambadaaydinlatma.net sitemizle siz değerli müşterilerimize geniş yelpazedeki aydınlatma ürünlerimize tüm Türkiye'den ulaşma imkanı sunuyoruz. 

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için, alışveriş sonrası yaşanan sorunları anında çözüme kavuştururken, alışveriş öncesinde ise müşterilerimizin aydınlatma ürününü veya aksesuarları aldıkları ortama uyumlarını görebilmelerini sağlamak amacı ile uygulamalar geliştiriyoruz.

Avize, aplik, lambader, masa lambası gibi yüzlerce çeşit aydınlatma ürününe tek bir yerden evinizin rahatlığında ücretsiz kurulum hizmetlerimiz devam etmektedir.

Evinize şıklık ve farklılık katarak mekanlarınızı aydınlatan firmamız LAMBADA  markası ile gerek hizmet kalitesi gerek teknik servis hizmeti gerekse satış sonrası müşteri memnuniyeti takibi ile bulunduğu bölgenin önemli bir markası haline gelmiştir.


LAMBADA AYDINLATMA  olarak evinize, işyerinize uygun, doğru aydınlatma seçenekleri ve şıklık katacak aksesuarlar seçenekleri ile online avize & aksesuar mağazamızda hizmet verdiğimiz başlıca kategorilerimiz,

Copyright © 2014 | Lambada Aydınlatma Tüm hakları saklıdır.

Konya Bilişim Hizmetleri
sevgiliye kitap sevgiliye hediye sevgiliye hediye konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu, konya güzellik salonları, konya güzellik merkezi gördes haber